STO+ CAMP

zážitkový letný biblický tábor pre
konfirmandov, dorasťákov a mládežníkov

Nájdeš tu:

Čo je STO+ CAMP?

😎🌞🏕️ Na STO+ CAMPe ťa čaká sedem dní plných zábavy, športovania, kreatívnych dielní, seminárov, hudby a najdôležitejšieho – spoločenstva! 💪🙏Tento tábor je určený pre teba, aby si zabudol na nudu, stretol starých aj nových kamošov a najmä – zažil nezabudnuteľné dobrodružstvá! 

Na čo všetko sa môžeš tešiť? 🔥 Na programe máme veľa hier a súťaží, zážitkové aktivity, tvorivé dielne, workshopy plné múdrostí, a samozrejme nechýba ani chvíľka na oddych a pohodu. 🌟Pripravili sme pre teba aj semináre a aktivity, ktoré ti pomôžu rásť v tvojom vzťahu s Bohom. 🙌

Ako bolo minulé roky.

STO+ Camp 2019 - Nehraj Formu

STO+ Camp 2020

STO+ Camp 2022 - Čejnždni to

STO+ Camp 2021 - Domov

Základné infošky

Termín a miesto

20. - 27.08.2023

MEMC Ichthys, Veľký Slavkov

Cena

125€

V cene je ubytovanie, strava - plná penzia, animátori, náramok a tričko. Dopravu na a z tábora si rieši každý individuálne.

Informácie o platbe:
Cenu za tábor treba uhradiť do 14 dní odo dňa registrácie, inak je neplatná! Platba sa dá realizovať jedine prevodom na bankový účet.

Ak ti to situácia nedovoluje odškrtni v registrácií políčko, kde zaplatíš za tábor tebou zvolený dátum, je tam aj takáto možnosť.

  • IBAN | SK63 0900 0000 0000 8212 9157
  • Variabilný symbol | 1013 
  • špecifický symbol | dátum narodenia v tvare “DDMMRRRR” (napr. 05052001)
  • Poznámka | STOCAMP — Meno Priezvisko

Registrácia

Registrácia prebieha od 17.04.2023 do 20.07.2023.

Registrácia na camp tento rok prebieha iba online.

TÉMA TÁBORA

Tento rok sa na STO+ Camp pozrieme BEYOND! Čo to znamená? Prehodnotíme, čo sme si doteraz mysleli o Ježišovi a pozrieme sa na to z pohľadu Jeho učeníkov. Každý z učeníkov mal unikátny pohľad na Ježiša, v Biblii sa dozvedáme niekoľko útržkov z ich príbehov. 📖 Na tábore sa budeme venovať trom špeciálnym oblastiam. Prvou sú prerozprávané biblické príbehy, ktoré nám pomôžu lepšie porozumieť tomu, ako Ježiš ovplyvňoval životy svojich učeníkov. 🕊️Druhou sú obrazy, ktoré nám umožnia vizualizovať si situácie, v ktorých sa Ježiš a jeho učeníci ocitli, a lepšie sa vcítiť do ich pozície. 🎨A nakoniec sa pozrieme aj na tému spoločenstva a večného života. 🤔

Tento tábor je pre všetkých, ktorí sa chcú priblížiť k Bohu a lepšie porozumieť Jeho slovu. Tak neváhajte a pridajte sa k nám na STO+ Camp tentokrát s témou BEYOND! 🙏💫

Deň na campe

🍳 7:00 - Raňajky:

Vždy začneme deň skvelým raňajkami, ktoré nám dodajú energiu na celý deň!

🎉 8:00 - Ranný štart:

Nasleduje spoločné "nakopnutie" do dňa a v ňom krátke zamyslenie, zopár piesní a aktivít.

🎨 9:00 - Workshopy:

Potom máme pre vás pripravené rôzne workshopy. Stačí si vybrať - od športových a kreatívnych, až po hudobné a technické. Vyberte si svoj obľúbený workshop a naučte sa s nami niečo nové!

🧠 11:00 - Potráp si hlavu:

Dopoludnia je pre vás nachystaná ešte logická úloha, ktorá vám pomôže lepšie porozumieť téme dňa a zároveň získať body pre váš tím. Zvládnete to?

🍔 12:00 - Obed a voľný čas:

Po náročnom dopoludní nás čaká chutné jedlo a potom si môžete užiť voľný čas a nabrať sily na zvyšok dňa!

🏆 14:00 - Aktivity a súťaže:

A prichádza na rad získavanie bodov pre svoje tímy. Popoludní vás čakajú rôzne aktivity a súťaže, ktoré vás určite dostanú do tempa!

🎨 16:00 - Športy a crafty

Ďalej sa môžete zapojiť do rôznorodých športových aktivít alebo tvorivých dielní. Užite si čas s priateľmi podľa svojho gusta!

🍽️ 18:00 - Večera

Po celodenných aktivitách je pripravená zaslúžená večera. Tak hor sa k stolu! Dobrú chuť!

🎭 19:00 - Večerný program:

Večer sa budeme venovať témam a aktivitám, vďaka ktorým lepšie spoznáme Ježiša a nahliadneme BEYOND - za to, čo sme doteraz o Ňom vedeli. Nebudú tiež chýbať piesne či zhodnotenie dňa.

🎉 21:00 - 23:00 Fun night:

To sú tématické večery, spoločenské hry, STO+ kantín, stage4u, rozhovory, hudba, zábava...

Registrácia

Neváhaj a poď s nami zažiť parádny týždeň na STO + CAMPe! 🙂 Stačí sa už len zaregistrovať a následne uhradiť cenu za tábor. Platná registrácia vzniká vyplnením (a odoslaním) pravdivých osobných údajov do registračného formulára a zaplatením poplatku za tábor. Úhrada musí prebehnúť do 14 dní od dátumu registrácie.

Tábor je určený pre všetkých konfirmandov, dorasťákov a mládežníkov, čiže mladých ľudí vo veku od 12 do 18 rokov. Samozrejme, môžeš sa tábora zúčastniť, aj keď nespadáš do tohto rozpätia, len nám to napíš v poznámke, že máš viac alebo menej. 🙂

Registračný formulár

O nás

STO+ CAMP organizuje:

  • Spoločenstvo evanjelickej mládeže (SEM)
  • STO+ tím (mládežníci z Tatranského seniorátu)
  • MEMC Ichthys tím (zamestnanci a dobrovoľníci mládežníckeho centra)

Podporte nás

Dobrý spôsob, akým môžeš pomôcť, je zavolať na camp všetkých priateľov.

Ak chceš podporiť náš STO+ camp finančne, môžeš poslať finančný dar účet SEMu: SK63 0900 0000 0000 8212 9157, VS:1013, poznámka: dar na stocamp

Scroll to Top